Instruktorzy
Łukasz Bereski
Łukasz Bereski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Ukończył studia na Wydziale Marketingu i Zarządzania w sporcie na wrocławskiej AWF. Instruktor dyscypliny sportu kulturystyka, instruktor dyscypliny sportu hokej na lodzie, instruktor rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym, instruktor narciarstwa  SITN PZN, międzynarodowy instruktor narciarstwa IVSI.Uczestnik wielu kursów, szkoleń z narciartwa zjazdowego.Przez kilkanaście lat pracy jako instruktor nauczył setki osób czerpac przyjemnośc z narciarstwa.Od 9 lat jest nauczycielem wychowania fizycznego w XIII LO we Wrocławiu.Uwielbia i ceni pracę z młodzieżą. Jego pasją jest również tenis ziemny.
Wojciech Korbela
Wojciech Korbela
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii, magister na kierunku fizjoterapia. Pracuję jako fizjoterapeuta i trener personalny, a także doradca żywieniowy.


Ukończyłem:

- kurs funkcjonalnej terapii manualnej,

- tapingu sportowego,

- dietetyki sportowej,

- dwukrotnie brałem udział w kongresie FTM w Warszawie,

- jestem instruktorem ćwiczeń siłowych i fitness oraz trójboju siłowego.


Oferuję kompleksowe wsparcie z zakresu treningu personalnego, dietetyki oraz fizjoterapii, posiadam trzy letnie doświadczenie w pracy jako trener i fizjoterapeuta, przeprowadziłem ponad 1500 treningów personalnych.


Jeżeli masz obawy przed rozpoczęciem treningów lub brakuje Ci motywacji, przyjdź i razem ze mną wykonaj swój pierwszy krok.
Wioletta Tondryk
Wioletta Tondryk
Mgr Wychowania Fizycznego, Instruktor aerobiku i kulturystyki, Indoor Cycling Tomahawk Instructor ,Aqua Fitness Instructor. Uprawnienia państwowe zdobyła w szkole Profi Fitness School. Wioletta cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i konwencjach tj: IFAA, REEBOK, ISFS, PROFI FITNESS, EURO FITNESS SCHOOL, oraz u najlepszych Prezenterów Fitness Zagranicznych i Polskich.
Uwielbia pracę z ludźmi, jest zawsze uśmiechnięta pomocna i pełna pozytywnej energii którą zaraża innych. Dla niej Fitness to energia i ekspresja, to emocje wyrażane w każdym ruchu. Fitness to pasja i sposób na życie, Fitness to ja.
W pracy instruktora najbardziej ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i bliski kontakt z ludźmi. Motto: ” Nie spiesz się, osiągaj cel małymi krokami”.
Wiesław Forkasiewicz
Wiesław Forkasiewicz
Weronika Karasińska
Weronika Karasińska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku turystyka i rekreacja. Instruktor sportu (łyżwiarstwo) i rekreacji ruchowej w pływaniu. Osoba pogodna, komunikatywna ambitna i kreatywna. Uparcie dąży do wyznaczonych celów. Cechuje ją umiejętność pracy w zespole. Jej pasją pozasportową jest wokal i motoryzacja.
Tomasz Kraus
Tomasz Kraus
Od dzieciństwa uwielbiał wszelką aktywność fizyczną. W przeszłości związany z Polskim Towarzystwem Tanecznym- brał udział w licznych turniejach w Polsce i za granicą. Obecnie instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness-AWF Wrocław. Instruktor Aqua aerobiku i Latungi. Absolwent Międzynarodowej Akademii Fitness & Aerobik- Licencja B oraz Instruktor Zajęć Grupowych i uczestnik licznych szkoleń (IFAA, ISFS,Open Mind...).Jego pasją i stylem życia jest Fitness oraz doskonalenie własnego warsztatu.
Sebastian Jucha
Sebastian Jucha
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Instruktor łyżwiarstwa na lodzie i łyżwiarstwa rolkowego. Zajęcie to odzwierciedla jego fascynację tymi dyscyplinami oraz ich nauczaniem. Przekazywanie swojego doświadczenia innym, a szczególnie młodszym pokoleniom sprawia mu wielką radość. Ciągle doskonali swoje umiejętności i zwiększa kompetencje pedagogiczne uczestnicząc w warsztatach na rodzimej uczelni.Stara się popularyzować zdrowy tryb życia - po Wrocławiu i okolicach porusza się na rowerze. Pasjonuje się również innymi dyscyplinami sportu: narciarstwem, kajakarstwem i pływaniem.
Robert Rześniowiecki
Robert Rześniowiecki
Instruktor rekreacji o specjalności kulturystyka i ćwiczenia siłowe, instruktor fitness ,trener personalny. Od 15 lat pracuje jako instruktor ćwiczeń siłowych. Od najmłodszych lat związany z siłownią, były zawodnik KS „Budowlani” w sekcji trójboju siłowego. Uprawnienia instruktorskie zdobył na  AWF we Wrocławiu oraz w Szkole Fitness OPEN MIND w Szczecinie. Uczestnik licznych szkoleń oraz konwencji fitness: Nike Fitness, Reebok University, Open Mind, Schwinn Cycling i inne.Jego pasją jest ruch w każdej formie i zarażanie nim innych , z zamiłowaniem uprawia żeglarstwo, wioślarstwo (na koncie wicemistrzostwo Wrocławia w OMW), narciarstwo biegowe, kolarstwo oraz biegi długodystansowe (ukończone 15 pełnych Maratonów 42,195m między innymi w Pradze, Berlinie i Budapeszcie oraz dwa ultra maratony po górach na dystansie 75km).
Zachęca, promuje i z powodzeniem przygotowuje do maratonu chętnych amatorów biegania (już 15 osób na mecie maratonu i liczba ta wciąż rośnie). Jego ostatnią miłością jest Spinning i turystyka rowerowa co nawzajem świetnie się uzupełnia.
Robert Gołebiowski
Robert Gołebiowski

Instruktor Samoobrony-Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Sport, a zwłaszcza sztuki i systemy walki są jego pasją od najmłodszych lat.

Od 10 roku życia zaczyna swoją przygodę od Karate Tradycyjnego. Później, już w formie profesjonalnej uczęszcza na treningi Kick Boxingu,Krav Maga, Muay Thai(walki amatorskie), Mma, Boks, Bjj i tak do dnia dzisiejszego podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje. Każdy trening to pasja i zaangażowanie, możliwość rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego. Systemy walki, sztuki walki i aktywność fizyczna są dla niego sposobem na życie. Uważa że należy konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu i nigdy się nie poddawać.

Uczestnik Krajowych i Międzynarodowych szkoleń min:

Richard Douieb-Krav Maga

Paweł Słowiński-K1

Rafał Simonides-Muay Thai

Piotr Bagiński,Michał Materla,Maciej Jewtuszko-Mma / Bjj

Zbigniew Struk-Esds


 

Renata Strama
Renata Strama

Piotr Brzóstowicz
Piotr Brzóstowicz
Instruktor kulturystyki - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego.
Od najmłodszych lat miłośnik sportu, ceniący zdrowy i aktywny tryb życia.
Posiadający wiele osiągnięć w różnych dziedzinach sportu, poczynając od
tenisa stołowego, pływania, pool bilarda po siatkówkę halową i plażową.
Ta ostatnia, jak i kulturystyka, jest największą pasja do dziś.

Od 2000 roku zaczął przygodę z treningiem siłowym stopniowo pogłębiając
wiedzę i umiejętności. Obecnie dzieli się doświadczeniami zdobytymi przez
lata praktyk i „zaraża” innych swoją pasją, jako instruktor i trener personalny.
Posiada również uprawnienia ratownika WOPR oraz certyfikat masażysty

Paweł Smoch
Paweł Smoch
instruktor tenisa ziemnego, były zawodnik ligi niemieckiej, medalista mistrzostw Polski.Trener/sparingpartner współpracujący z zawodnikami WCT Spartan. Prowadzi zajęcia w każdej grupie wiekowej: zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.
Paweł Diering
Paweł Diering
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Wychowania Fizycznego o specjalizacji Rekreacja Ruchowa, aktualnie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na kierunku Zarządzanie, na specjalizacji Logistyka Menedżerska

Jestem dyplomowanym trenerem II klasy sportowej kulturystyki i ćwiczeń siłowych, instruktorem sportu pływania, instruktorem sportu piłka nożna.

Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Jestem ropagatorem zdrowego i aktywnego trybu życia. Z oddaniem angażuję się w pracę, która jest jednocześnie moją pasją.

Bazując na zdobytej wiedzy, doświadczeniu oraz bardzo dobrym umiejętnościom coachingowym precyzyjnie określam główne problemy i przeszkody stojące na drodze do realizacji celów swoich podopiecznych. Podczas treningu wspieram i motywuję. Moje doświadczenie jako trenera personalnego, indywidualne podejście i wszechstronna wiedza są gwarancją Twojego sukcesu.

Specjalizuję się w dziedzinie odchudzania, modelowania sylwetki oraz poprawy parametrów motorycznych i wydolności poprzez wykorzystanie optymalnych metod treningowych dostosowanych indywidualnie do potrzeb podopiecznego.

Motto, którym kieruję się w swoim życiu prywatnym i zawodowym:

„Nigdy nie rezygnuj z celu tylko, dlatego, że osiągnięcie go wymaga to czasu. Czas i tak upłynie…”.

Paweł Dachowski
Paweł Dachowski
od dziecka związany ze sportem, w przeszłości była to piłka nożna i gra w klubach: MSP Szamotuły, Arka Gdynia, MKS Kluczbork, S.C. Linda-a-Velha (Portugalia). Dziś pasjonat kształtowania wytrzymałości i wytrzymałości siłowej stąd zamiłowanie do zawodów triatlonowych i crossfit. Posiada na swoim koncie imprezy na dystansach: sprint, olimpijski i 1/2 Iron Man. Do największych osiągnięć na zawodach Cross Fit przypisuje 9 miejsce na ponad 250 zawodników w Łódź Garage Games (sezon 2014/2015) i kwalifikacja na międzynarodowe zawody Tripple Battle w Ostravie. Studia ukończył na wydziale Wychowania Fizycznego Politechniki Opolskiej, a część tego programu zrealizował na Lizbońskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Do najważniejszych ukończonych kursów i szkoleń zaliczyć może:
- Instruktor Kulturystyki (PAS)
- Trener Personalny (PZDOP)
- Instruktor Sportu (PAS)
- Instruktor Kettlebell (PZK)
- Instruktor BootCamp
- Dietetyka I i II stopnia (MEN)
- Dietetyka Kliniczna (PZODP)
- Trening Funkcjonalny i Pomiar FMS (LFA)
- Trening w zawieszeniu - TRX (AMS)
- CrossFit - Movement (LFA)
- CrossFit - Sport Gymnastics (LFA)
- CrossFit - WeightLifting (LFA)
- Strenght/Power - (USA)
  Każdy klient może liczyć na spersonalizowany plan  treningowy i żywieniowy.
Paweł Brodziak
Paweł Brodziak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o specjalizacji „promocja zdrowia”, certyfikowany trener personalny, doradca dietetyczny. Jest też instruktorem nordic walking oraz snowboardu.

Lubi nutkę szaleństwa i posiada duże poczucie humoru.

Każdy, kto z nim pracuje, nie tylko osiągnie zamierzone cele, ale dodatkowo utrzyma je i zmieni swój styl życia na FIT.

Jego motto to “Udowodnię Ci, że osiągnięcie zamierzonego celu i utrzymanie go nie jest ani trudne, ani rygorystyczne, wystarczy tylko zmienić trochę swoje niezdrowe nawyki. Jeżeli chcesz wejść na szczyt i osiągnąć swoje cele, będę Twoim przewodnikiem i wybiorę dla Ciebie optymalną drogę.”

Paulina Szymańska
Paulina Szymańska
Instruktor dyscypliny sportu – łyżwiarstwo figurowe. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.  Uwielbia pracę z dziećmi, w co wkłada dużo energii i pasji. Jej hobby to taniec nowoczesny i fitness.
Paulina Pastuszka
Paulina Pastuszka
Paulina Joanna Zakrzewska
Paulina Joanna Zakrzewska
Studentka studiów magisterskich na AWF we Wrocławiu, o specjalizacji nauczyciel wf.
Trener Pływania - ukończone na wrocławskim AWF i fitness w szkole Open Meind. Od ponad 7 lat związania z fitnessem, jej ulubioną formą są zajęcia choreograficzne na stepie, ale nieobce są jej również inne formy - wzmacniające, jak i taneczne.
Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów. Największą jej pasją jest fitness, a w wolnym czasie snowboarding i podróże.


Patryk
Patryk

Mirosław Urgacz
Mirosław Urgacz
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – specjalizacja Marketing i Zarządzanie. Od zawsze związany ze sportem. Amatorsko uprawia koszykówkę, snowboard, otwarty na nowe doświadczenia. Jego największą pasją jest kolarstwo górskie. Od wielu lat startuje w zawodach rowerowych m.in. Bike Maraton, Powerade MTB Marathon, maratonu MTB im. Artura Filipiaka „Fisha”
Swoją przygodę z zajęciami SPINNING rozpoczął jako ich uczestnik. Dziś sam jest Licencjonowanym Instruktorem- zdobywając doświadczenie od najlepszych. Pragnie dalej rozwijać swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach a zdobytą wiedzę przekazywać innym fascynatom treningu SPINNING.
Michał Wawrzyniak
Michał Wawrzyniak

Absolwent Wychowania Fizycznego na Politechnice Opolskiej, ze specjalizacją nauczycielsko - trenerską. Trener II klasy piłki nożnej. Certyfikowany trener personalny. Ze sportem związany od dziecka. Były zawodnik piłki nożnej. Specjalista w ćwiczeniach siłowych, wytrzymałości siłowej, dynamiki, walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i budowania masy mięśniowej. Preferuję nowoczesne metody treningowe typu: TRX, Kettlebell, Body Core, HIT, functional training. Jego treningi są przemyślane i idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Ulubiony cytat, który jest mottem w zawodzie brzmi "Wake up with determination go to sleep with satisfaction".

Michał Michalski
Michał Michalski

zajmuję się tańcem od 7 roku życia. Specjalizuję się głównie w tańcu towarzyskim. Jestem tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiadam liczne tytuły zdobyte w zawodach krajowych i międzynarodowych: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, Mistrzostwo na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open oraz finałowe miejsca w Mistrzostwach Polski.

Obecnie jestem instruktorem tańca towarzyskiego, salsy, latino dance, zumby. Rozwijam się też w innych dyscyplinach tanecznych. Swoje pasje taneczne realizuję, uczestnicząc w licznych pokazach, maratonach, tworząc własne układy choreograficzne i prowadząc zajęcia. 

Michał Bojanowski
Michał Bojanowski
Absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, były zawodnik PZT i członek kadry dolnego śląska.
Przez 10 lat kariery zawodniczej wielokrotnie osiągał sukcesy w turniejach krajowych. Były zawodnik klubów KT Oława i KKT Wrocław.
Od 6 lat swoją tenisową wiedzą dzieli się z młodymi adeptami tego sportu.
Licencjonowany instruktor, posiada również certyfikat PTR.
Małgorzata Wodyk
Małgorzata Wodyk
Instruktor Dyscypliny Sportu - łyżwiarstwo figurowe. Legitymacja  Instruktora Nr 1482/CDK. Instruktor łyżwiarstwa we Wrocławiu od roku 1980.Prowadzę zajęcia z łyżwiarstwa i rolkarstwa dla dzieci i dorosłych.
Mateusz Paul
Mateusz Paul
Instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od elementów sztuk walki oraz ćwiczeń wykorzystujących opór własnego ciała (Calisthenics), poźniej z kolei zrodziła się pasja  do sztangi i treningu siłowego. Zwolennik nowatorskich metod treningowych oraz sprawdzonych systemów kształtowania siły mięśniowej. Kładzie szczególny nacisk na angażowanie poprawnych wzorców ruchowych oraz odpowiedniej techniki wykonywania ćwiczeń. Otwartość i ciągła chęć kierunkowego rozwijania się sprawia, że nieustannie poszerza wiedzę w zakresie treningu oraz odżywiania. Uśmiechnięty i pełen energii, uwielbia przekładać obie te cechy na swoich podopiecznych. Obecnie uczestniczy w szkoleniu PFI PERSONAL TRAINER akredytowanym przez europejskie i międzynarodowe uprawnienia REPS i ITEC.
Marzena Wierzbicka
Marzena Wierzbicka
Absolwentka dziennikarstwa na UW ze specjalnością public relations, od 2003 roku pracuje w klubach fitness, doskonaląc się w roli instruktora. W 2008 roku uzyskała stopień instruktora z wyróżnieniem w szkole Open Mind Health&Fitness Idea.Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach i konwencjach.Prowadzi różne lekcje, m.in. mentalne (pilates, bodyArt), wzmacniające (shape, abt), prozdrowotne (ball), choreograficzne (step, fat burning),kardio (tae bo).Posiada certyfikat "Fitness dla dzieci", nowość w świecie klubów fitness.Od dzieciństwa trenowała akrobatykę sportową i uczestniczyła na wielu zawodach, przez kilka lat uprawiała także kick boxing a  kolejną drogą jest fitness i te doświadczenia łączy, tworząc unikalne treningi.Jej zajęcia maja na celu troskę o zdrowie fizyczne i psychiczne współczesnego człowieka, dlatego wciąż się rozwija i poszukuje nowych inspiracji.Interesuje się psychologią, astanga jogą i uwielbia słuchać hip-hopu oraz r'n'b. Bardzo ceni sobie pracę z ludźmi, dla których jest uśmiechnięta, otwarta i wyrozumiała.jej motto:" Kochaj i bądź sobą"
Marta Mega
Marta Mega

Pełna energii i zapału do pracy ze swoimi klientami. Zaraża swoją pasją innych ludzi. Każdy dzień traktuje jak nowe wyzwanie.

Jak wiele osób, zwariowana na punkcie tańca i fitnessu. Od 11 roku życia interesuje się tańcem. Pierwsze kroki stawiała w disco dance, następnie w hip-hopie i tańcu współczesnym. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, instruktorka fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Najbardziej lubi zajęcia choreograficzne i wzmacniające, które prowadzi z ogromnym zaangażowaniem i pasją, zwracając przy tym uwagę na poprawną technikę. Zawsze powtarza, że "Wszystko jest trudne, nim stanie się proste."  :)

Marta Gołębiowska
Marta Gołębiowska
Marta Aniol
Marta Aniol
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością promocja zdrowia. Instruktor rekreacji ruchowej (fitness), pilates i nordic walking. Osoba otwarta i żywiołowa, uwielbia pracę z ludźmi, która daje jej dużo radości i satysfakcji. Fitness i sztuki walki to jej pasja (zdobyła wicemistrzostwo Polski w kick-boxingu). Prowadzi wiele form od mentalnych po dynamiczne. Uczestniczka wielu konwencji, szkoleń i warsztatów.
Marek Małoszyc
Marek Małoszyc
Trener tenisa ziemnego i squasha

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.
Z tenisem związany od 5 roku życia, gdy rozpoczął naukę w Wrocławskim Towarzystwie Tenisowym, które następnie reprezentował jako zawodnik.
Był czynnym zawodnikiem I Ligi tenisa w Polsce w latach od 1999 do 2006 roku, wygrywając w wielu prestiżowych turniejach, gdzie grał pod egidą znanych klubów tenisowych:
Wrocławskie Towarzystwo Tenisowe
DMTKS Spartakus Jelenia Góra
ZTT Złotoryja
W ostatnich latach w ramach dodatkowego treningu gra i trenuje także w squasha.

Tenis ziemny jest jego wielką życiową pasją. Zdobyte przez kilkanaście lat praktyczne doświadczenie i umiejętności wykorzystuj podczas prowadzonych treningów z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Marcin Rzeszutko
Marcin Rzeszutko
Trener fizjoterpeuta - prowadzi zajęcia Aktywny Senior.
Marcin Kilan
Marcin Kilan
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością manager sportu.Instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki. Trener personalny. Jego pasją jest piłka nożna. Przez 10 lat grał zawodowo, między innymi w II lidze w Raków Częstochowa. Grał na pozycji środkowy pomocnik rozgrywający. Od 8 lat pracuje jako instruktor ćwiczeń siłowych.Jest osobą pogodną, chętną do pomocy. Ma dużą wiedzę z zakresu dietetyki. Specjalizuje się w typowych treningach kulturystycznych.
Marcin Dziwak
Marcin Dziwak
Marcin Dziwak
Absolwent studiów licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, obecnie kontynuuje studia II studia na AWF we Wrocław ze specjalnością Menedżer Sportu. Nauczyciel oraz instruktor gimnastyki, pływania oraz fitnessu i ćwiczeń siłowych. Wieloletni zawodnik sekcji zapaśniczej reprezentujący Wrocławskie barwy na licznych zawodach międzynarodowych oraz krajowych w tym laureat wielu zawodów. Zajmując się zawodowo sportem wie czym jest ciężka praca, determinacja i dążenie do celu, co wykorzystuje w codziennej pracy z klientem. Wielbiciel aktywnego trybu życia. Jego zainteresowania to dietetyka, fizjologia wysiłku sportowego, innowacyjne formy ruchu. Ciągle poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach. Ostatnio ukończył szkolenie z zakresu treningu z użyciem taśm TRX ( TRX został stworzony i wprowadzony na potrzeby elitarnej jednostki wojskowej USA). Pragnie zarażać osoby energią oraz radością płynącą z podejmowania wspólnych treningów. Motywatorem do dalszej pracy jest dla niego przede wszystkim zadowolenie klientów oraz ich efekty.
Marcin Cieśla
Marcin Cieśla
Absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego jak i instruktor tenisa ziemnego.
Marceli Laskowski
Marceli Laskowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener II klasy kulturystyki oraz instruktor kettlebell. Od 17 lat związany ze sportem, trenując piłkę nożną, od niedawna również sztuki walki. Swoją przygodę z treningiem siłowym rozpoczął sześć lat temu. Przez ten okres zdobywał doświadczenie związane z doskonaleniem metod treningowych, jak również technik wykonywania ćwiczeń. Zdobyta wiedza z zakresu teorii treningu, fizjologii oraz żywienia pozwala na szybsze osiąganie celów zamierzonych przez klientów.

Maciej Kubicz
Maciej Kubicz
instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki – magistrant na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Od najmłodszych lat trenował kajakarstwo. W swoim dorobku posiada tytuły wielokrotnego Mistrza Polski oraz srebrnego medalisty Pucharu Świata, niejednokrotnie był Członkiem Kadry Narodowej.Kariera sportowca nauczyła go walki z samym sobą oraz własnymi słabościami, nigdy nie odpuszcza!Z oddaniem angażuje się w swoją pracę, która jest jednocześnie jego pasją. W treningach stosuje najnowsze formy pracy, dzięki czemu zajęcia przez niego prowadzone są bardzo ciekawe i nigdy nie stają się monotonne. Propaguje zdrowy tryb życia.Jego zainteresowania to sport i dietetyka. Obecnie bierze udział w treningach typu cross fit.Dobry humor i optymizm towarzyszą mu każdego dnia.
Maciej Chmura
Maciej Chmura
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalizacją trenera pływania. Od dzieciństwa związany ze sportem zawodowym- 10 lat trenował pływanie, a od 7 triathlon, w którym wielokrotnie stawał na podium w zawodach Pucharu Polski. Brązowy medalista Mistrzostw Polski na dystansie sprinterskim w triathlonie, srebrny w Aquathlonie, były członek kadry narodowej. Aktualnie czynny zawodnik i trener sekcji triathlonowej klubu Juvenia Wrocław oraz sekcji amatorskiej Akademii Triathlonu. W treningach preferuje pracę w ciszy i skupieniu, interesuje go progres, a nie regres. W chwilach wolnych od trenowania i rywalizacji lubi wypoczywać w gronie znajomych na łonie natury. Czasami samemu przed telewizorem oglądając Eurosport. Interesuje się teorią i fizjologią sportu oraz dyscyplinami wytrzymałościowymi. Lubi podróżować i wypoczywać w nowych i spokojnych miejscach.

Landry Guy
Landry Guy
Pochodzi z Kamerunu i studiuje medycynę we Wrocławiu.Jest też instruktorem aerobic Salsa, Salsa cubana dla par i Salsa cubana z elementami Rueda De Casino.Interesuje się tańcem od 6 lat i od dzieciństwa gra w koszykówkę.
Konrad Zatorski
Konrad Zatorski

Student Akademii Wychowania Fizycznego, na II stopniu magisterskim. Trener personalny, trener pływania oraz instruktor fitness. Sport to pasja Konrada od najmłodszych lat. Przez całe dotychczasowe życie trenował wyczynowo kolarstwo. Ścigał się w jednej z dwóch zawodowych grup kolarskich w Polsce. Dzięki temu nauczył się wiele na temat treningu (nie tylko kolarskiego).

Interesuję się fizjologią wysiłku oraz dietetyką, dlatego jest w stanie pomóc osiągnąć cele każdemu, bez względu na to czy jest to trening polegający na zgubieniu tkanki tłuszczowej, czy zbudowaniu masy mięśniowej i wiele innych!

Katarzyna Jaskóła
Katarzyna Jaskóła
absolwent AWF Wrocław, instruktor tenisa ziemnego. W WCT Spartan odpowiada za pracę z najmłodszymi adeptami szkółki tenisowej.
Karolina Zaręba
Karolina Zaręba
Psycholog, Nauczyciel jogi,
Reiki terapeuta, Instruktor detoksu i głodówek, praktyk medytacji.

Karolina ukończyła studia psychologii w 2007 z tytułem magistra specjalizując się w psychoanalitycznych koncepcjach narcyzmu.
Z początkiem roku 2009 wyjechała do Indii by zapoznać się z technikami medytacji i jej efektu na umysł. Tam pogłębiła swą wiedze na temat Jogi i jej psychologii. Ukończyła kurs filozofii jogi. Również w Maysor podjęła kurs na Reiki terapeute.
Wraz z Sri Auroubindo aszram stworzyła program edukacyjny dla dzieci z terenów wiejskich okolic Pondicherry.
Pod koniec 2009 ukończyła kurs na nauczyciela Jogi z Yoga Vidya Gurukul aszram w Nasik, Inide.
W 2009 roku przeniosła się do Portugalii gdzie pracowała w centrum detoksu i głodówek zdrowotnych jako psycholog, instruktor jogi i medytacji, koordynator programów.

Z początkiem 2010 roku odbyła kurs medytacji Vipassana. Jeszcze tego samego roku wróciła do Indii by podjąć kolejny kurs na nauczyciela jogi, tym razem z Sivananda aszram.
Tam również pracowała jako co-menadzer programu głodówek i detoksu i terapeuta.
Powróciła do Polski w czerwcu 2011r.
Aktualnie uczy w Jelenia Struga Day SPA, Spartan Wrocław i American School of Wroclaw.
Karolina Lejkam
Karolina Lejkam

Młoda i pełna zapału instruktorka fitnessu. Od kiedy tylko pamięta, zwariowana na punkcie różnorodnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Związana ze sportem od dziecka. W wieku 7 lat rozpoczęła swoja przygodę z tańcem, począwszy od baletu, poprzez hip-hop, aż po taniec współczesny i towarzyski.,która to trwała aż 10 lat.

Następnie trenowała lekkoatletykę przez 5 lat   osiągając   dobre wyniki : trzykrotnie wicemistrzostwo Dolnego Śląska w biegach sprinterskich. Prowadzi różnorodne formy wzmacniające, zajęcia na stepach oraz choreografie. Stale rozwijająca się absolwentka szkoleń Profi Fitness i wielu inych szkół w Polsce. Jej największą motywacją w pracy jest uśmiech i zadowolenie na twarzy wszystkich uczestniczących w zajęciach klientów.

Karolina Garczyńska
Karolina Garczyńska

Studentka IV roku Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od wczesnych lat dzieciństwa, za sprawą rodziców, rozpoczęła swoją przygodę z rowerem. Przez 14 lat trenowała kolarstwo pod każdą postacią. Stało się to jej pasją, która zaowocowała kilkoma całkiem dobrymi wynikami. Począwszy od wielu medali w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach kolarskich, skończywszy na udziale w kadrze narodowej i stracie na Mistrzostwach Świata w Moskwie w kolarstwie szosowym, gdzie uplasowała się w pierwszej 10-ce. Od udziałów i startów w zawodowych grupach kolarskich na arenie krajowej i międzynarodowej, do zdobycia Mistrza Polski w kolarstwie szosowym. Dodatkowo kolarstwo wyposażyło Karolinę w wiedzę dotyczącą treningu, umiejętność planowania treningu, przewidywania efektów i wielu innych rzeczy, które można przełożyć na inne dziedziny sportu. Jest również instruktorem fitness i pływania. Uwielbia pracować z ludźmi, dzielić się z nimi swoją pasją.

Kamila Wikiera
Kamila Wikiera

Instruktorka Fitness z ukierunkowaniem na nowoczesne formy gimnastyki oraz Instruktorka Tańca Towarzyskiego. Absolwentka szkoleń na AWF we Wrocławiu. Swoje umiejętności doskonali na licznych warsztatach i zajęciach u najlepszych trenerów. Wstępem do jej przygody z fitnessem była fascynacja tańcem. Doskonaliła swój warsztat taneczny przez blisko 10 lat czego efektem były zwycięstwa w wielu mistrzostwach regionalnych skończywszy na mistrzostwach Polski Show Dance w kategorii duet.

Swoim klientom zapewnia motywacyjny koktajl rozrywkowo-treningowy z garścią przyjemności, dobrej zabawy i cytrynką humoru.

Julita Perczuk
Julita Perczuk
Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz szkoły Open Mind Health & Fitness Idea, którą ukończyła z tytułem Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Aerobik. Posiada państwowe uprawnienia instruktorskie. Od najmłodszych lat związana ze sportem - trenowała tenisa ziemnego oraz koszykówkę. Absolutna pasjonatka wszelkich form tanecznych. Instruktorka takich zajęć, jak: zumba, latino, aqua aerobik, shape, senior fitness, abt, fatburning, step oraz fitness dla dzieci - nowość w świecie klubów fitness. Uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Posiada Legitymację Polskiego Związku Tanecznego. Jej motto życiowe: "Kto chce - szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu!"
Joanna Wójcik
Joanna Wójcik
Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Pracuje z pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi.
Ukończone kursy:
- metoda Dorna,
- badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego,
- diagnozowanie i leczenie stawu barkowego,
- ortobionomia,
- Kinesiology Taping,
- masaż leczniczy,
- drenaż limfatyczny.
Joanna Wójcik
Joanna Wójcik
Magister Fizjoterapii.
Joanna Tarnowska
Joanna Tarnowska

Janusz Chrapusta
Janusz Chrapusta

Nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor pływania; absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Aktualnie student Akademii Wychowania Fizycznego na specjalności instruktor kulturystyki oraz specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako nauczyciel interesuje się wszelkimi formami aktywności fizycznej w zakresie treningu zdrowotnego oraz tematyką ukierunkowanego żywienia człowieka. Sport wyczynowy nie jest jego życiową pasją ze względu na konsekwencje jego uprawiania, aczkolwiek posiada kompetencje w tym zakresie.

 

Jakub Kulesza
Jakub Kulesza
absolwent AWF Wrocław, instruktor tenisa ziemnego. W WCT Spartan odpowiada zarówno za przygotowanie fizyczne tenisistów, jak i prowadzenie zajęć tenisowych.
Jacek Żyromski
Jacek Żyromski

Jacek ma 29 lat i od sierpnia zeszłego roku jest trenerem personalnym w Spartanie.

Swoją pracę kocha za możliwość przekazywania pozytywnej energii ludziom, bo treningi to codzienna walka z samym sobą, setki godzin wyrzeczeń, nauka samodyscypliny i niezła szkoła determinacji. Dlatego swoich podopiecznych stara się zawsze motywować, nie zapominając jednak o wsparciu. Wszystko po to, żeby pokazać im, że jeżeli się tylko chce, to można.

Jego motto? "Nigdy nie jest za późno na zmianę" - dlatego jeżeli masz ochotę na trening z Jackiem, to wyślij do nas wiadomość
Jacek Kaszuba
Jacek Kaszuba
mgr Wychowania Fizycznego - AWF Wrocław. Od 7 roku życia zawodowo trenuje taniec towarzyski. Posiada najwyższą przyznawaną w Polsce klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich.Obecnie instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness, a także instruktor Aquaaerobiku i Latungi. Absolwent Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA – Licencja B.Fitness jest jego wielką pasją i sposobem na życie, dlatego wciąż doskonali się uczestnicząc w wielu szkoleniach i konwencjach prestiżowych szkół fitness takich jak: IFAA, ISFS, Open Mind.
Jacek Karpiński
Jacek Karpiński
Z wykształcenia niderlandysta i germanista, certyfikowany instruktor programu SPINNING. Sport towarzyszy mu już od najmłodszych lat, kiedy to rodzice sportowcy zaszczepili mu miłość do wysiłku i szukania złotego środka między rozwojem ciała i ducha. Po latach poszukiwań (pływanie, narciarstwo, piłka ręczna) odkrył spinning, który stał się jego pasją i którym stara się teraz zarażać innych. W czasie zajęć kieruje się zasadą: Wsłuchaj się w siebie i jedź do swojego celu!
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska

Doktorantka w katedrze dysfunkcji narządu ruchu AWF Wrocław i absolwentka kierunków: fizjoterapia, terapia zajęciowa i sport. Trener przygotowania motorycznego, instruktor odnowy biologicznej i kulturystyki.

Była zawodniczka futsalu AZS AWF Wrocław, od 10 lat związana ze sportami walki, od 5 lat z kickboxingiem w klubie Puncher Wrocław.

Posiada również certyfikaty w zakresie dietetyki i suplementacji.
Iwona Kucharska
Iwona Kucharska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością trenerską. Trener II klasy w koszykówce. Instruktor  ćwiczeń siłowych i kulturystyki. Trener personalny. Od 5 lat pracuje jako instruktor ćwiczeń siłowych. Osoba otwarta, pozytywnie nastawiona do życia. Lubi pracę z ludźmi. Interesuje się sportem, dietetyką, suplementacją. Przez 2 lata pracowała jako doradca klienta w zakresie suplementacji. Posiada duże doświadczenie w klubach we Wrocławiu.Specjalizuje się w treningach z zastosowaniem wolnych ciężarów.
Iwona Aranin
Iwona Aranin
Pasjonatka kolarstwa - w szczególności w wydaniu szosowym. Od 2006 roku aktywny kolarz-amator z ambicjami; zafascynowana sportami wytrzymałościowymi, głównie Triatlonem w wydaniu Ironman.
Instruktor Spinning® realizujący misje treningu, świadomości własnego ciała i dobrej zabawy. Zarówno w pracy sportowej jak i w godzinach biurowych - lider zespołu i trener wyznaczający ambitne cele i zarażający pozytywnym nastawieniem do życia.
Ilona Nowak
Ilona Nowak
Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Łyżwiarstwo .Również Instruktor różnych form Fitness , w szczególności pilates, joga. Kończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada doświadczenie z zakresu rehabilitacji. Przez 13 lat uprawiała Balet Klasyczny w Operze i Operetce we Wrocławiu odbywając liczne tournee po Europie. Przez resztę lat inspirowana tańcem, związana była z Młodzieżowym Teatrem Tańca CAPITOL uczestnicząc w licznych występach zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Współczesnego.  Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w Dwujęzycznej Szkole Podstawowej „Atut”.
Dorota Nizielska
Dorota Nizielska

Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowanie Fizycznego, kierunek Rekreacja Turystyka, absolwentka Studium Medycznego kierunek Fizjoterapia.Posiada uprawnienia państwowe: instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki,instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją aerobik, licencjonowany instruktor SPINNING. Brała udział w wielu konwencjach i warsztatach.Trenowała 8 lat strzelectwo sportowe – sekcja karabin pneumatyczny i sportowy, kilkakrotna finalistka Mistrzostw Polski.Uwielbia jazdę na rowerze, bieganie, narciarstwo i książki. Od 11 lat związana z klubem fitness, najpierw jako instruktor ćwiczeń siłowych, następnie jako instruktor aerobiku obecnie prowadzi zajęcia spinningu.

 

Dariusz Dąbrowski
Dariusz Dąbrowski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalności trenerskiej – trener II klasy kulturystyki.
Ponadto jest instruktorem pływania oraz młodszym ratownikiem WOPR.
Obecnie kontynuuje studia III stopnia na AWF we Wrocławiu. Jest doktorantem w Katedrze Fizjologii i Biochemii. Opiekunem naukowym jest znany i ceniony fizjolog prof. dr hab. Marek Zatoń.
Od wielu lat systematycznie trenuje, uzupełniając zdobywaną wiedzę doświadczeniem.
W 2009 roku zajął drugie miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc na ilość powtórzeń, w kategorii student.
W 2010 roku ukończył 28.Hasco-Lek Maraton Wrocław.
Jednak największym osiągnięciem jest zadowolenie wielu współpracujących z nim klientów.
Interesuje się sportem w szczególności trójbojem siłowym i kulturystyką, a także fizjologią i anatomią człowieka oraz informatyką.
Uwielbia wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności do kształtowania ludzkiego ciała za pomocą ćwiczeń siłowych.
Daniel Bronicki
Daniel Bronicki
Pogodny i wiecznie uśmiechnięty. Z wykształcenia prawnik i bankowiec.

Gdy nie siedzi za biurkiem to z pasją uprawia sport. Od najmłodszych lat uprawia tenis ziemny, a od 1997 roku systematycznie sporty siłowe. Posiada uprawnienia instruktora Sportów Siłowych - Kulturystyki, które zdobył w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

Od kilku lat jego pasją jest Spinning.

Swoją przygodę z tym sportem rozpoczął jako normalny uczestnik zajęć, ale szybko "zaraził" się i teraz już jako Certyfikowany Instruktor tą pasją chce zarażać innych.
Daniel
Daniel

Bartosz Korczyński
Bartosz Korczyński
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Fizjoterapii. Instruktor hokeja na lodzie i pływania. Od 5 lat prowadzę szkolenia dla dzieci i młodzieży z łyżwiarstwa i rolkarstwa.W wolnych chwilach po pracy gram w hokeja na lodzie we Wrocławskim Towarzystwie Hokejowym Wrocław.
Bartek Gałkowski
Bartek Gałkowski
Do naszego teamu w marcu dołączył Bartek Gałkowski - ma 25 lat i jest trenerem grup piłkarskich (środa/piątek 16:00 i środa/piątek 17:00), który doświadczenie zdobywał w Forzy Wrocław,
Polonii Wrocław czy Wratislavii Wrocław.

Co lubi w swojej pracy? Przede wszystkim kontakt z ludźmi, bo to ludzie dodają mu powera, a w połączeniu z piłką nożną będącą jego życiową pasją, stawiają na nogi i czynią z niego mega pozytywnego człowieka.
Anna Skibińska
Anna Skibińska
Anna Skibińska – tancerka z wieloletnim stażem, absolwentka filologii polskiej ze specjalnością teatrologiczną na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Otwartego Uniwersytetu Poszukiwań kierunek Performatyka i inne tańce ( Instytut im. Jerzego Grotowskiego ), a także jest dyplomowaną instruktorką tańca towarzyskiego, ukończyła Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie we Wrocławiu, kierunek: kurs instruktora sportu, tańca sportowego. W ciągu swojej kariery tanecznej odniosła liczne sukcesy na prestiżowych turniejach tańca w Polsce i za granicą. Taniec rozpoczęła w wieku 5 lat, prędko przerodził się on z zabawy w życiową pasję. Pod czujnym okiem doskonałych trenerów, mistrzów tańca z polski i zza granicy, m.in.:z dwukrotnymi Mistrzami Świata i Europy Michałem Malitowskim i Joanną Leunis; z Iwoną Golczak i Matejem Krajcerem, Augustinem Egurrolą, Richardem Porterem, Collinem Jamsem, Julią Freyer, Iwoną Pavlović, Holgerem Nietzsche, Wojciechem Przemienickim, Moniką i Romanem Pawelec, Krzysztofem Wasilewskim i Karoliną Felską, zapracowała na najwyższą międzynarodową klasę „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.
Jej pasją jest również sport, pisanie, kino i teatr. Uczestniczyła w warsztatach teatralnych i tanecznych, w Teatrze Cinema w Michałowicach, Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz na Wrocławskim Festiwalu Ruchu Cyrkulacje, na zajęciach z Anną Krych, Jackiem Gęburą, Marią Grudskayą, Beatą Marecką-Zehetbauer, Rafałem Urbackim, Leszkiem Bzdylem, Katarzyną Chmielewską, Witoldem Jurewiczem. Przeszła trening z zakresu baletu, tańca współczesnego, jogi, improwizacji w kontakcie i aktorstwa ( z aktorami z wrocławskiego Teatru Polskiego, Teatru Współczesnego, Teatru Pantomimy ). Od lat prowadzi kursy tańca, szkolenia i warsztaty taneczne w wielu szkołach tańca oraz w przedszkolach
v
Anna Pawlak
Anna Pawlak
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – specjalność Turystyka i Rekreacja. Instruktor rekreacji ruchowej – specjalność Aerobik. Pasjonuje się sztukami walki, snowboardem oraz tańcem. Cztery lata trenowała boks. W 2003 roku zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski na MP Boksu Kobiet w Grudziądzu. Fitness to jej pasja i hobby. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i konwencjach fitness. Lubi pracę z ludźmi dlatego ukończyła studia podyplomowe na  kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na wrocławskiej WSB. Specjalizuje się w ćwiczeniach wzmacniających oraz tae bo.
Anna Kowalczyk-Stasiewicz
Anna Kowalczyk-Stasiewicz

Studentka V roku Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne i specjalności „edukacja fizyczna w późnej dorosłości”.

Od dziecka wolała aktywnie spędzać czas i próbowała każdej dyscypliny sportowej.

Co przyniosło efekt w postaci jazdy a raczej miłości do jazdy na rowerze.

Od 14 roku życia z sukcesami trenowała kolarstwo. W 2008r. zajęła I Miejsce na Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym oraz II miejsce na Mistrzostwach Polski w MTB. Łącznie zdobyła 5 medali Mistrzostw Polski i przez 3 lata była w Kadrze Polski startując w Pucharach Świata i Mistrzostwach Europy.

Od 2013r jest instruktorką Spinning oraz prowadzi zajęcia z „seniorami” i swoją wiedzę zdobytą na międzynarodowej arenie sportowej przekazuje podobnym zapaleńcom uczestniczącym w zajęciach.

Ania Tarnowska
Ania Tarnowska
Szczęśliwe i wiecznie uśmiechnięte dziewczę z Wrocławia. Spotkać ją
można prawie każdego dnia na Politechnice Wrocławskiej, gdzie studiuje
na wydziale Inżynierii Środowiska.
Kocha taniec. Jest to Jej największa życiowa pasja. Poświęca się jej
każdego dnia od 13 lat. Posiada najwyższa, międzynarodową klasę taneczną
"S" w tańcach latynoamerykańskich. Ania trenowała także 6 lat pływanie sportowe we wrocławskim klubie Juvenia Wrocław oraz 3 lata tenis ziemny w klubie sportowym KKT Wrocław.
Uwielbia ruch pod każdą postacią. W jednym miejscu długo miejsca nie
zagrzewa. Gdy ulice i góry pokrywa śnieżny puch zabiera narty, kije pod
pachę i śpiesznie wyrusza podbijać narciarskie stoki.
Uważa, że należy "żyć z całych sił i uśmiechać się do ludzi".

Ania Mishenyova
Ania Mishenyova
instruktorka tańca i fitness.
Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Z tańcem jest związana od najmłodszych lat. Przez 12 lat tańczyła w głównej grupie Łemkowskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Kyczera", z którym zdobyła wiele nagród na festiwalach krajowych, jak i zagranicznych. Od 3 lat jest instruktorką dancehallu, a od pół roku Bokwa Fitness. Uważa, że sport jest najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości, a dodatkowo dzięki Bokwa Fitness można wykrzyczeć wszelkie negatywne emocje całego dnia.

Amadeusz
Amadeusz

Alicja Szczęśniak
Alicja Szczęśniak

tancerka z zamiłowania i wykształcenia, z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor fitness i psycholog sportu. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku taniec oraz Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologia. Ukończyła szkolenia instruktorskie w szkole Open Mind. Instruktor zajęć z zakresu BodyMind i zajęć relaksacyjnych. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych i fitness.

Umiejętnie łączy pracę z wielką pasją – miłośniczka zdrowego trybu życia: od rozmaitych form ruchu i zdrowego odżywiania się po psychologię zdrowia i sportu.

Aleksandra Muczke
Aleksandra Muczke
instruktor tenisa ziemnego, była zawodniczka i medalistka mistrzostw Polski. Prowadzi zajęcia w każdej grupie wiekowej.
Aleksandra Lenart
Aleksandra Lenart
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, specjalność Rekreacja i Turystyka. Nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. Instruktor łyżwiarstwa, aerobiku i odnowy biologicznej.
Aleksandra Kordula
Aleksandra Kordula
Hej!! Mam na imię Aleksandra i jestem pozytywnie zwariowaną instruktorką ZUMBY! Jestem całkowicie uzależniona od tych niezwykłych rytmów i mogę zagwarantować również Tobie, że zatracisz się w nich od pierwszych zajęć. Nigdy nie próbowałaśłeś zumby? Boisz się, że nie nadążysz za krokami, ktoś będzie Cię oceniał? zajęcia będą nudne? NIC bardziej mylnego. Zumba jest dla każdego! Zajęcia są proste i niezwykle przyjemne! A przede wszystkim czy jest coś lepszego od spalania kalorii a zarazem dobrze się przy tym bawić? Brzmi zachęcająco? Spróbuj! 
http://aleksandrakordula.zumba.com/

profil strony na fb: https://www.facebook.com/pages/Be-Fit-Be-Happy/827870807251957

Agnieszka Witczak
Agnieszka Witczak

Instruktorka fitness cały czas doskonaląca się na szkoleniach i warsztatach. Pełna energii i zapału do pracy, swoim pozytywnym nastawieniem do życia i poczuciem humoru zaraża uczestników zajęć wyciskając z nich "siódme poty". Jej życiu stale od lat towarzyszy aktywność fizyczna, która stała się sposobem na życie, "dzień bez wysiłku jest dniem straconym". Wszelkie formy aktywności fizycznej były zawsze ważną częścią jej życia. W pracy najbardziej ceni pozytywną atmosferę i systematyczność. Chętnie udziela wskazówek odnośnie ćwiczeń i sposobu zdrowego żywienia, którego jest zwolenniczką. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia skupiając szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Agnieszka Szydłowska
Agnieszka Szydłowska
Ze światem fitness związana od 15 lat. Przez ostatnie lata zdobywała doświadczenie i szkoliła się w USA, jako: trener personalny, instruktor TRX, Zumba Basic1, Gold Zumba, Aqua Zumba, Pilates, Joga sportowa, Spinning i Trening Funkcjonalny.
Zawód trenera personalnego i instruktora fitness to dla niej prawdziwa pasja. Na zajęciach zawsze dba o bezpieczeństwo Klientów przy jednoczesnym stawianiu im poprzeczki coraz wyżej. Wszystkich bardzo serdecznie zaprasza na swoje zajęcia.
Agata Werblińska – Piechowicz
Agata Werblińska – Piechowicz
Agata Werblińska – Piechowicz, rodowita wrocławianka.Jedna z najlepszych tenisistek w historii Wrocławia i Polski .
Przygodę z tenisem - jak sama mówi, rozpoczęła jeszcze przed swoimi narodzinami – o tym, że będzie bardzo dobrą tenisistką postanowili jej rodzice. W wieku 7 lat rozpoczęła pierwsze treningi z rakietą pod okiem znanego trenera, mistrza Polski i byłego Związku Radzieckiego. Aczkolwiek przez cały okres kariery zawodniczej trenerem i menedżerem był przede wszystkim tato.
Sukcesy przyszły po niespełna dwóch latach treningów i od 10 roku życia Pani Agata rozpoczęła zwycięską podróż po kortach Polski, Europy i Świata. Była wielokrotną mistrzynią Polski w kategorii juniorek, startowała w mistrzostwach Europy i Świata, reprezentując nasz kraj. W kategorii seniorek wygrywała turnieje singlowe, jak i deblowe, co doprowadziło ją na światowe listy WTA . W chwili obecnej swoje umiejętności przekazuje innym, szkoląc dzieci, młodzież i dorosłych w szkółkach SPARTAN.
Adrianna Dziczkaniec
Adrianna Dziczkaniec
Adriana Christ
Adriana Christ
Nazywam się Adriana. Obecnie jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 
Od dziecka byłam osobą bardzo aktywnie fizyczną - trenowałam pływanie, piłkę ręczną. Spełniałam się na boisku, ciągle podnosząc sobie poprzeczkę. Od paru lat moją wielką pasją stała się siłownia i fitness. Wgłębiając się coraz bardziej w ten "świat" postanowiłam zostać instruktorem. I tak oto zaczęła się moja przygoda, która jest moją pracą, największą pasją i motywacją. 
 Ze mną świetna zabawa i wycisk - gwarantowane! Zapraszam na zajęcia.
Adrian Skrzypacz
Adrian Skrzypacz
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek Wychowanie Fizyczne, specjalność Menedżer Sportu, instruktor sportu ze specjalnością lekkoatletyka. Trener sekcji naborowych AZS-AWF Wrocław. Ukończył fakultety ze sportów siłowych, odżywiania, odnowy biologicznej. 

Obecnie reprezentant KS AZS-AWF Wrocław sekcji lekkoatletyki. Kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski, m.in. Wicemistrz Polski Seniorów w sztafecie 4x400m (2013r.). Specjalista biegowych form aktywności ruchowej (budowanie wytrzymałości, szybkości, wytrzymałości specjalnej, budowanie siły biegowej spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej). Zwolennik ćwiczeń siłowych na wolnych ciężarach, treningu obwodowego, ale także nowoczesnych form budowania siły i wytrzymałości siłowej za pomocą TRX, czy też piłek fitball. 

Nie ma rzeczy niemożliwych, systematyczność jest kluczem do sukcesu.
Adrian Michalak
Adrian Michalak
Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor ćwiczeń siłowych i kulturystyki oraz pływania.

Od 18-go roku życia uprawia ćwiczenia siłowe doskonaląc techniki i metody treningowe, które testował na sobie. Kulturystyka stała się jego pasją i pomysłem na życie, dlatego tak bardzo chce propagować i nauczać tej dyscypliny z wielką pasją i zaangażowaniem.Efekty, które uzyskują jego podopieczni są dla niego najlepszą nagrodą i mobilizacją do pracy.

Uważa, że nigdy nie można spoczywać na laurach i ciągle należy się doskonalić i modelować swoje ciało.
o pozycjonowanie i linki sponsorowane dba interprima